Do wypadku doszło w sobotę na ul. Bieszczadzkiej w miejscowości Besko w powiecie sanockim. Jak wynika z pierwszych ustaleń, rowerzysta zjechał z chodnika wprost pod koła jadącego samochodu osobowego.
Do zdarzenia doszło na odcinku drogi DK28. Rowerzysta, który wjechał pod koła samochodu, został zabrany z miejsca zdarzenia śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. Wypadek miał miejsce ok. godz. 10:30. Na miejscu ruch odbywał się wahadłowo.
Cyklista został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Badanie wykazało 0,5 promila we krwi. Kierująca osobówką była trzeźwa. Mężczyzna został zabrany do szpitala.
Aktualnie nie ma już utrudnień w ruchu. Służby będą dokładnie ustalały szczegóły tego wypadku.
Czytaj więcej:
75-latek na skuterze zderzył się z samochodem. Trafił do szpitala [ZDJĘCIA]
Do wypadku doszło w sobotę na ul. Bieszczadzkiej w miejscowości Besko w powiecie sanockim. Jak wynika z pierwszych ustaleń, rowerzysta zjechał z chodnika wprost pod koła jadącego samochodu osobowego.
Do zdarzenia doszło na odcinku drogi DK28. Rowerzysta, który wjechał pod koła samochodu, został zabrany z miejsca zdarzenia śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. Wypadek miał miejsce ok. godz. 10:30. Na miejscu ruch odbywał się wahadłowo.
Cyklista został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Badanie wykazało 0,5 promila we krwi. Kierująca osobówką była trzeźwa. Mężczyzna został zabrany do szpitala.
Aktualnie nie ma już utrudnień w ruchu. Służby będą dokładnie ustalały szczegóły tego wypadku.
Czytaj więcej:
75-latek na skuterze zderzył się z samochodem. Trafił do szpitala [ZDJĘCIA]
